שרשור שאלות לסופ"ש

Daganaar

New member
פריימר/פודרה?

לפי מה שהבנתי, שניהם משמשים לקיבוע המייקאפ, אז איך אדע באיזה עדיף לי להתשמש?

iefrat

New member
מטרה דומה במקצת הביצוע והתוצאה לא

פריימר כשמו כן הוא, לפני המ.אפ נועד להחליק אות העור, להכין אותו למרקם יפה ואחיד של המ.אפ ולהארכת העמידות שלו. יש גם שלהאיר את העור ולתת לא זוהר.

פודרה - מגיעה אחרי המ.אפ, נועדה לקבע אותו, ניתן להוסיף גוון באמתעותה, לאזן את שפחית השומן ולהאריך עמידות.

עהורי פריימר הוא לא מאסט אך נדיר שאוותר על פודרה.

Daganaar

New member
אז אם אני בעלת עור שמן

ומייקאפ נוטה להימרח עליי לאחר מספר שעות מה היית ממליצה לי?
פודרה?
העור שלי יחסית אחיד במרקם מלבד פצעונים בודדים מידיי פעם

TokisBride

New member
כן, פודרה

רוב הפריימרים שניסיתי לא עזרו לי להתמודד עם שומניות בעור, אולי רק האריכו את העמידות של המייקאפ

iefrat

New member
לנסות...

הפריימר של סמשבוקס עשה נפלאות לבעלת עור מעורב שמן בT ןפה ושם פצעונים בודדים. כמו כן פודרה מאסט ולקחת לפידור בהמשך היום.
מניחה שיש עוד פריימרים טובים, לא מכירה הרבה כי אני אישית ממעיטה מלבד פריימר זוהר של לוריאל שלא מומלץ לעור שמן.
פודרה בלי כל ספק.

רימל עושים ניסויים בבע"ח?

חיפשתי וחיפשתי ולא הצלחתי למצוא משהו עדכני לגבי הסטאטוס של רימל לונדון וניסוייםן בבע"ח.
למישהי יש מושג?

ליאתו2

New member
עד כמה שהבנתי ה SNAKE לא תגיע לארץ

אבל הקולקלקציה של ארצ'יז גירלס כן תגיע והיא צריכה להיות מקסימה.

באק טו מאק, פיליוניק, קבוקי

היי :)
באק טו מאק- יש לי פלטה עם 4 צלליות. כל צללית נחשבת מוצר נפרד, ואת הפלטה אני יכולה לשמור, נכון? וצנצנות של פלואידליין, פיינטפוט ופודרה נחשבות?
לא שאחד המוצרים הנ"ל עומד להיגמר בשנים הקרובות, אני סתם סקרנית...
feel unique- יש למישהי קוד הנחה במקרה לפני שאני סוגרת את ההזמנה?
וזקוקה למברשת קבוקי טובה וזולה (עד 50 ש"ח). אפשר גם מהאינטרנט. יש למישהי המלצות?

scarlet moon

New member
באק טו מאק

אם זו פלטה, הפן הכסוף לבדו לא נחשב במאק2מאק, אם לזה את מתכוונת.. זו חייבת להיות האריזה השחורה. לגבי השאר- אכן נחשב.

המברשת קבוקי של ריל טכניקס טובה (יותר לפודרה, הצללות וסומק, פחות למייקאפ), והמברשת של ביוטי קר ממש טובה באופן מפתיע.

תודה :)

אני צריכה למייקאפ מינרלי (אבקתי), הריל טכניקס תהיה טובה לה? כי כתבת שהיא כן טובה לפודרה אבל אני לא בטוחה אם התכוונת מבחינת האבקה או מבחינת הכיסוי.

scarlet moon

New member
למייקאפ מינרלי

כדאי משהו יותר דחוס מהריל טכניקס.. הביוטיקר תהיה לך טובה.
תנסי גם את המברשת ברונזר (תתעלמי מהשם) של אקוטולס, היא מושלמת למייקאפ מינרלי.

TokisBride

New member
לדעתכן - האם זה מוגזם לפורים בתי

http://www.youtube.com/watch?v=0GzBAEo0RN0
נתקלתי בטוטוריאל הזה וממש אהבתי את התוצאה הסופית (עם שפתון פחות אדום), ומכיוון שאני מתכוונת להתחפש לאמילי מקורפס ברייד חשבתי לנסות את האיפור הזה על עצמי.
יש כמה בעיות - הראשונה היא שאין לי שום מושג באיפור אפקטים, ואני די בטוחה שפשוט אראה כמו גיישה כחולה מטוייחת במקום כמו אמילי

והשנייה, שיותר קשורה לשאלה שלי, היא שאני מפחדת להיראות מוגזמת. אני בסה"כ תלמידת תיכון ורוב הבנות בתיכון שלי יתחפשו לזונות עם אוזניים וכו', ואני רוצה לעשות משהו יצירתי, אבל עדיין לא להיראות סופר חריגה בנוף. מה אתן חושבות? הייתן בכלל מזהות את התחפושת הזו, עם האיפור כמובן?

למעלה