אני לא יודעת אם שמתם
?

mprb

New member
אני לא יודעת אם שמתם ../images/Emo23.gif ?

אבל אני נעלמתי קצת אתמול.... טוב, אז אתם חייבים לשמוע מה עבר עלי.... קודם כל- הגעתי הבייתה ב16:30 ובאתי להכנס לפורום אבל ללא הצלחה! התקשרתי לברק לדעת מה הבעייה והם אמרו לי את הדבר המצעבן ביותר: "הבעייה לא אצלנו אלא בערוצי זהב!!!" ושאני אנסה בעוד שעה שוב ואם אני לא אצליח להתקשר שוב. אז נסיתי שוב כעבור שעתיים ושוב לא הצלחתי ושוב אותה תשובה מעצבנת... אז כבר התייאשתי וסתם ראיתי TV. ואז השותפה שלי התקשרה אלי ואמרה לי שהחבר שלה צריך לבוא ושאני יכניס אותו כי אין לו מפתח- סבבה! אבל, נרדמתי! ופתאום התעוררתי ושמעתי את הצלצול של הפעמון... מסכן, הוא חיכה בחוץ כי אני נרדמתי. טוב, אז נרדמתי סופית ב 19:00 והתעוררתי היום ב-7:30 - וזה אומר שישנתי 12.5 שעות! שוק!! רגע, רגע, זה לא נגמר, תמשיכו לקרוא... הייתי צריכה להיות ב9 בפתח תקווה. אז נסעתי במונית שירות לפ"ת והדעתי בחמישה ל9 שמחה שהגעתי בזמן ואני לא מאחרת (כהרגלי) ופתאום אני רואה ששכחתי את השקית שלי (שבתוכה היה דיסקמן, אוזניות ופומלה!)רצתי מהר לתחנת אוטובוס ועצרתי מונית ספיישל אמרתי לנהג שאני חייבת לעשות מרדף אחרי המונית... בקיצור- הוא לקח אותי לתחנה הסופית של המוניות ולמזלי אף אחד לא "הרים" לי את השקית! והנהג מונית החזיר אותי לפ"ת- ולקח על כל זה רק 20 שקל!!! הוא היה ממש נחמד. וזהו, זה מה שעבר עלי היום!!! אה, ושכחתי להגיד שבדיסקמן היה דיסק של הקורס!!! ועכשיו אני בעבודה עד - 19:00 אז לפחות יהיה לי אינטרנט פה! אה, ובשבת אני בקריית ארבע אז אני לא יהיה מחוברת שישישבת...

AndreaCorr ©

New member
חתיכת יום... ../images/Emo168.gif

ונתגעגע אלייך! ד"א, היום היה המבחן שקובע אם ישאירו לי ת´אינטרנט או לא... והלך לי די בסדר!

אוי כמה שאני מזדהה איתך עם האינטרנט

בעעע ערוצי זהב האלה וגם ברק 013 !!! תמיד יש בעיות איתם... אני מחוברת בחיבור מהיר לכבלים פחות מחודש וכבר נהייתי טכנאית מחשבים מכל הבעיות שיש איתם... ביי...

mprb

New member
שרוןןןןןןןןןןןן....

באמת היה טוב?????? אני ממש מקווה שקיבלת ציון מעולה! בדיוק אתמול עברתי על כל ההודעות שהיו לי במסרים (260) והיו שם את כל ההודעות העצובות... אל תשאלו כמה הודעות היו לי רק בשבוע האחרון (90) אני לא יודעת מה קרה! ואיייייייייייי, עכשיו שאני כותבת את ההודעה אני פתאום שומעת: ברדיו BU את ALL THE LOVE IN THE WORLD!!! איזזזזזזה כיףףףףףףףףף אוף, יש כל הזמן טלפונים ואני לא יכולה להנות מהשיר

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo98.gif ../images/Emo168.gif

לא ציון מעולה, אבל אני חושבת שסביר
ו..חחחחח... יש לי 507 מסרים... וזה עוד אחרי שמחקתי לא מזמן מלא.. מה את אומרת??? לרוקן קצת???

RVD18

New member
שרון

שמח בשבילך (על המבחן
) 507 מסרים
מי שולח לכם כל כך הרבה מסרים?

mprb

New member
הייתי אומרת שכן!

אחרת זה יתקע לך. כמה מתוכם זה ממני? אני לא עד כדי כך מציפה אותך!

AndreaCorr ©

New member
אמממממפ ../images/Emo168.gif

אין לי מושג כל מיני אנשים שולחים לי תגובות ומסרים וזה מצטבר! הרבה ממך מירי אבל אל תדאגי את לא מציפה! להפך! לא קיבלתי ממך מסר כבר הרבה זמן
(*צומי*) ותודה אסף בקשר למבחן... אני מקווה שהלך טוב!

mprb

New member
אני לא שולחת לך כי ...

זה נראה לי דבילי. סוף סוף אנחנו יכולות לדבר על הקורס פה בחופשיות ועם עוד אנשים שיש להם טעם מעולה כמו לנו. אז מה הטעם בלדבר במסרים. ד"א - שמת
שאנחנו בעצם מדברות פחות?! אתמול כשרוקנתי את המסרים גיליתי יום אחד שהיו בו איזה 30 מסרים! אבל פה אנחנו מדברות פחות. למה? עד שהחלום שלנו התגשם

AndreaCorr ©

New member
את צודקת... ../images/Emo168.gif

אנחנו באמת מדברות פחות! חכי אני שולחת לך מסר

למעלה