👑🎩🧢👒🎓⛑️🪖 שרשור אוף 🪖⛑️🎓👒🧢🎩👑

dilly snake

New member
אומייגאדדדדדדדדדד מזל כבר חשבתי שאת שונאת אותנו;-(
למה שאני אשנא אתכם??
בדיוק ראיתי שהנהלת הפורומים דווקא חיים ותיקלו כמה תקלות לאחרונה כולל זאת שהייתה באימיילים.
מה הם שווים אם אתה מתחנן לעזרה וחוץ מעצבים אתה לא מקבל כלום בתמורה?
אני חושבת שכולנו צריכים לדאוג ללפחות איש קשר אחד שיהיה לנו דרכי התקשרות איתו מחוץ לתפוז כי האתר הזה לא הכי יציב:-D
לגמרי:-D:-D:-D:-D

(וזה הניק השני בנסיעת מבחן?)

Lion_Heart

Well-known member
אני בחיים!!!!!!!!

קודם כל תודה לכולכם על הדאגה!! אני אוהבת את כולכם ככ!! והדאגה שלכם חיממה לי את הלב|לב||לב||לב||לב||לב||לב|.

מאיזה שהיא סיבה הייתי חסומה כל החודש(וגם שנרשמתי מחדש לא הצלחתי להתחבר עד עכשיו אז יש לי כרגע עוד ניק בשם @dilly snake )ומסתבר שהנהלת הפורומים היא כמו אלוהים, קיימת רק בתיאוריה ואם צריך מהם עזרה צריך להתפלל לנס. כי הם לא עונים במייל או בצור קשר |פנים|.

אז, זהו! ייקח לי כל הסופ"ש להגיב לכם על הכל. אבל רק שתדעו שאני חיה, אני בסדר(מינוס השיערות הלבנות מהחסימה והעצבים על תפוז) ואתם לא הולכים להפטר ממני בכזאת קלות|בוקס|.

כבר אמרתי לכם שאני אוהבת אותכם?|לב||לב||לב||לב||לב|

Lhuna3

Well-known member
אני בחיים!!!!!!!!

קודם כל תודה לכולכם על הדאגה!! אני אוהבת את כולכם ככ!! והדאגה שלכם חיממה לי את הלב|לב||לב||לב||לב||לב||לב|.

מאיזה שהיא סיבה הייתי חסומה כל החודש(וגם שנרשמתי מחדש לא הצלחתי להתחבר עד עכשיו אז יש לי כרגע עוד ניק בשם @dilly snake )ומסתבר שהנהלת הפורומים היא כמו אלוהים, קיימת רק בתיאוריה ואם צריך מהם עזרה צריך להתפלל לנס. כי הם לא עונים במייל או בצור קשר |פנים|.

אז, זהו! ייקח לי כל הסופ"ש להגיב לכם על הכל. אבל רק שתדעו שאני חיה, אני בסדר(מינוס השיערות הלבנות מהחסימה והעצבים על תפוז) ואתם לא הולכים להפטר ממני בכזאת קלות|בוקס|.

SHE'S BACK!!

באמת כבר דאגתי! |חיבוק|

איזה הזוי ומוזר שנחסמת 😲 ועוד לחודש שלם!
מדאיג מאוד.
אבל העיקר שאת איתנו שוב!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני בחיים!!!!!!!!

יאיייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!

די כבר עם להלחיץ אותנו.

האמת שבדיוק נכנסתי בשרשור אחר שבו היה כתוב שחורות על עתיד תפוז והיה שם קישור לשרשור בפורום אחר של תפוז ואז ראיתי ששם הנהלת הפורומים מודיעה שהיא עדיין קיימת ושהיא אפילו בדיוק פתרה בעיה של רישום.
אז עלתה לי תקווה שאולי זאת תקלה שתיקלה אותך ושעכשיו תחזרי.

אומייגאדדדדדדדדדד מזל כבר חשבתי שאת שונאת אותנו;-(
למה שאני אשנא אתכם??
האמת שחזרתי אחורה וראיתי שבדיוק היה לנו את הדיון לגבי האם אפשר לחגוג את יום העצמאות השנה וחשבתי שאולי עיצבנתי אותך.

בדיוק ראיתי שהנהלת הפורומים דווקא חיים ותיקלו כמה תקלות לאחרונה כולל זאת שהייתה באימיילים.
חחחחח זה בערך מה שאני כתבתי
אני חושבת שכולנו צריכים לדאוג ללפחות איש קשר אחד שיהיה לנו דרכי התקשרות איתו מחוץ לתפוז כי האתר הזה לא הכי יציב:-D
לחלוטין
אווווו, צבע חדש.
(זה כמו שדרדוויל החליף צבע חליפה)

אולי בעצם אני חסמתי אותה ושכחתי מזה :devilish:

It's Always Sunny

Well-known member
אני בחיים!!!!!!!!

יאיי |חיבוק|:-]

ממש מוזר!!
שמחה שבסוף הצלחת להיכנס!

😁😁😁

את ודילן כבר מהוות אבטיפוס למה שאת מציעה.

שלום |היי|

:-D:-D

didalf

Well-known member
למה שאני אשנא אתכם??
לאדעת כי לא ענית לאף אחד למרות התיוגים אפילו לא שלחת מסר חיים דאגתי:-D

מה הם שווים אם אתה מתחנן לעזרה וחוץ מעצבים אתה לא מקבל כלום בתמורה?
לאתר קוראים תפוזבל והוא מצדיק את המוניטין שלו.
את ודילן כבר מהוות אבטיפוס למה שאת מציעה.
חחח כן אנחנו מסודרות:-P:

dilly snake

New member
מדאיג מאוד.
אני יודעת.

הקטע הכי קשה היה חוסר האונים, הרגשתי שאני יוצאת מדעתי.

אבל העיקר שאת איתנו שוב!
|לב|
לאדעת כי לא ענית לאף אחד למרות התיוגים אפילו לא שלחת מסר חיים דאגתי:-D
חחח
לא אם אני אעזוב ואשנא את כולכם אני אעשה את זה דרמטי(או ראנט לזכר ימים עברו) ואז אהפוך לנבל של דיסני או משהו.

האמת שחזרתי אחורה וראיתי שבדיוק היה לנו את הדיון לגבי האם אפשר לחגוג את יום העצמאות השנה וחשבתי שאולי עיצבנתי אותך.
אני לא כזאת, כאילו אני פולניה על מלא, אבל לא עד כדי כך. חוץ מזה אני מאמינה שכול אחד צריך לחיות את חייו כרצונו כל עוד זה לא פוגע באף אחד.
טרול|ערפד|

dilly snake

New member
רק שתדעו שנסעתי היום בפעם הראשונה אחרי מיליון שנה במונית.

מסתבר שה7/10 זה בכלל הפיכה צבאית נגד ביבי או משהו כזה אבל אסור לדבר על זה🤫.

Lhuna3

Well-known member
הקטע הכי קשה היה חוסר האונים, הרגשתי שאני יוצאת מדעתי.
וואו אני גם הייתי משתגעת!
לא אם אני אעזוב ואשנא את כולכם אני אעשה את זה דרמטי(או ראנט לזכר ימים עברו) ואז אהפוך לנבל של דיסני או משהו.
:-D
אני לא כזאת, כאילו אני פולניה על מלא, אבל לא עד כדי כך. חוץ מזה אני מאמינה שכול אחד צריך לחיות את חייו כרצונו כל עוד זה לא פוגע באף אחד.
|כן|

LeAnnDylan

Well-known member
יש לי חברה מגרמניה ששלחה לי את זה וביקשה שאתרגם לה.
(שתי ההודעות הקוליות זה רק אני נקרעת מצחוק ומנסה להבין איך לתרגם לה את זה בצורה שתעביר את הרגש:-D)
איך מסבירים למישהו שלא דובר עברית מה זה כושילאמא שלכם יא בני זונות:-D
thumbnail_IMG_5404.png

ואל תשאלו אותי איך היא בכלל הגיעה לעמוד הזה. אין לי מושג:-D

didalf

Well-known member
יש לי חברה מגרמניה ששלחה לי את זה וביקשה שאתרגם לה.
(שתי ההודעות הקוליות זה רק אני נקרעת מצחוק ומנסה להבין איך לתרגם לה את זה בצורה שתעביר את הרגש:-D)
איך מסבירים למישהו שלא דובר עברית מה זה כושילאמא שלכם יא בני זונות:-D
צפה בקובץ המצורף 105041

ואל תשאלו אותי איך היא בכלל הגיעה לעמוד הזה. אין לי מושג:-D
:-D:-D:-D
פאק יו מאדרפאקרס אולי?:-D
וואי מתה לראות את אחד הדבילים שם באוניברסיטאות לא מבין את ההמשך והולך עם זה:-D

למעלה